Kmotr Bowling Cup
Prestižní věc, vstup na vlastní nebezpečí...

Kmotr BC je zcela prestižní záležitost konající se každoročně v bowlingovém centru U kmotra v Třebíči. Obvykle na podzim. Zúčastnit se může naprosto kdokoliv bez ohledu na výkonnost. Není však jisté, zda se všichni vrátí potom i domů... O tom rozhoduje Don Vito. Nikdo jiný. Na výsledky posledního Kmotra 2018 nahlédněte TUDY, nebo menu Turnaje, Kmotr Bowling Cup, Kmotr BC 2018.

Kmotr Bowling Cup 2019

Letos naplánoval Don Vito akci na 15. až 22. září 2019. Pochopitelně opět Třebíč. Ale pozor, ono to tak jednoduché nebude, dosavadní kmotr 2018 "Ricky", to je dravé mládí, fakt je, že prosperuje, vydělává, ale na druhou stranu... Ano, už se o tom mluví dost hlasitě, jeho práce je lemována krví, konkurenční rodiny se začínají trochu bouřit. Don Vito sice obvykle říká: "Když jsou hodiny natažené, tikají", ale z výrazu jeho tváře je už někdy patrné, že se hodiny natahovat už prostě nebudou. Leda by se Ricky zklidnil.

Detaily k letošním slyšením jsou již zveřejněny. Stránka akce se nalézá ZDE. Kdokoliv se odváží, může se k přijímacím pohovorům zaregistrovat třeba teď hned. Pokud ano, tak čím dříve, tím lépe. Pak už volná místa budou více a více omezená...