Kmotr Bowling Cup

Prestižní věc, vstup na vlastní nebezpečí...

Kmotr BC je zcela prestižní záležitost konající se každoročně v bowlingovém centru U kmotra v Třebíči. Obvykle na podzim. Zúčastnit se může naprosto kdokoliv bez ohledu na výkonnost. Není však jisté, zda se všichni vrátí potom i domů... O tom rozhoduje Don Vito. Nikdo jiný. 

Na výsledky Kmotra 2018 nahlédněte TUDY, nebo menu Turnaje, Kmotr Bowling Cup, Kmotr BC 2018.

Na výsledky Kmotra 2019 nahlédněte TUDY-kvalifikaceTUDY-finále nebo menu Turnaje, Kmotr Bowling Cup, Kmotr BC 2019. 

Kmotr Bowling Cup 2020

Letos naplánoval Majkl akci na 28.09. až 04.10.2020. Pochopitelně opět Třebíč. Aktuální Kmotr 2019 Ricky vedle na snímku ale moc rád není. Chce znovu. Znovu, znovu a znovu kmotrovat. Že to umí, to je už asi každému jasné. Že mu to nepřeje dlouhá řada jiných, to je snad ještě jasnější. 

I letos jsou hostitelé vstřícní a každého pohostí kvalitním jídlem a nápojem. Všem vyjde Majkl s Donem Vitem vstříc. Tedy přesněji možná ne úplně každému, je třeba se chovat s náležitou úctou a co vysloví někdo z nich, to se prostě respektovat musí.

Detaily k letošním slyšením jsou již zveřejněny. Stránka s detaily akce se nalézá ZDE. Kdokoliv se odváží, může se k přijímacím pohovorům zaregistrovat třeba teď hned. Pokud si skutečně kdokoliv troufá, tak čím dříve, tím lépe. Pak už volná místa budou více a více omezená... A nějaká přednostní místa? Neexistuje, to nemá ani Ricky.