Aktuální krátké informace

Kmotr Bowling Cup 2021

Letošní ročník 2021 Majkl vyhlásil. Ricky už je v čele moc dlouho, tak je prý třeba něco změnit. Všichni zájemci mají možnost to udělat. Lépe řečeno snažit se o to, neboť konečné slovo má vždy Majkl. Vše je již připraveno, stačí se mrknout na stránku ZDE a vše bude jasné. Takže nezaváhejte, počet míst je omezený.

VOJKOV OPEN 2020 zrušen

I tady zapracoval covid a související opatření. Od 03.12.2020 sice uvnitř může ve sportovních halách být až 10 lidí včetně organizátorů. Tedy hrát by teoreticky mohlo 8 hráčů najednou, ovšem s rouškami na ústech, což nemá smysl se do toho pouštět. Uvidíme, jaká bude situace v roce 2021.


POZOR - KMOTR BC 2020 ZRUŠEN
Z důvodu opatření proti covid-19 byl turnaj zrušen. Bohužel, sejdeme se tedy až v roce 2021. Doufejme....

KMOTR BC 2020 - mazání je prý důlěžité. 

Kmotr 2020 je na obzoru. Majkl chystá židličky pro všechy, ale obezřetnost je přece jenom nutná. Jeden nikdy neví... Kdo přijede, ten přijede a ten také bude vyslyšen. Bez záruky. Letos se pár rodin bojí, že prý nějaký covid a tak dále, sami znáte ty cancy okolo účastí významných rodin. Zatím se nic nemění a snad kdyby něco, tak nic. Nicméně consiglieri už dal zveřejnit aspoň mazání. Tož se na to podívejte, ale jak consiglieri říkal: "Ať si anebo se namažou jak chtějí, Majkl je neoblomný". Není důvod tomu nevěřit. Kdo opravdu chce a komu na téhle věci snad záleží, tak ať se tedy na to mazání podívá TADY. Ale mazání nemazání, rozhoduje Majkl a v případě pochybností Don Vito.

Vojkov Open - 4. turnaj

Je dnešní vítěz Andrej Paračka překvapením? Těžko říct, jeho výkony bývají velmi střídavé... Dnes mu to ale vyšlo a nechal za sebou pár zvučných jmen a zaslouženě převzal pocty nejvyšší. Podívejte se TADY na komentář, detailní výsledky dneška i pořadí v celoroku a nezapomeňte ani na pár fotek z akce. Příště hrajeme 22.10.2020, takže samozřejmě srdečně všechny zveme.

Vojkov Open - 3. turnaj

Standa Semerák hlavně díky své zcela poslední hře je dnes vítězem Vojkova Open. Kategorii B ovládla Míla Suchánková. Hrálo se ve čtvrtek 06.08.2020 a na komentář, detailní výsledky a pár fotek se můžete podívat TUDY přímo.

Vojkov Open bude mít letos celkem 6 turnajů

Snad se zadaří a všech 6 termínů nám vyjde, doufejme, že nás nebude opět limitovat Covid-19. Na termínový kalendář můžete nahlédnout TUDY.

Vojkov Open - 2. turnaj

Ve čtvrtek 09.07.2020 proběhl druhý turnaj Vojkov Open. Vítězí Petr Ivanciv, v dámské kategorii byla nejlepší Irena Kováčová. Podívejte se na výsledky, komentář, fotky, přímý vstup na stránku TUDY.

Kmotr Bowling Cup 2020

Tak tu máme zase toho Majkla s jeho všemi rozmary. Prý Ricky neudělal co měl a tak nezbývá, než rozjet letošní kolo pohovorů a z nich vybrat, kdo že to tedy bude letos kralovat. Vše je již připraveno, stačí se mrknout na stránku ZDE a vše bude jasné. Takže nezaváhejte, počet míst je omezený.

Vojkov Open 2020 se zase rozběhne

Korona nás snad definitivně opouští a tak je tady obnovený turnaj Vojkov Open 2020. Hrát budeme opět o čtvrtcích, předběžně by letos měly být 4 turnaje, ale uvidíme, jak se vše vyvine... Poprvé na dráhy letos nastoupíme 11. června. Mrkněte na detaily akce a Propozice pro letošní rok. Srdečně zveme!

Korona virus a bowling

Tak už je u nás taky... Doufejme, že nás mine bez újmy. V této souvislosti je zřejmě, že se v 1. pololetí 2020 neuskuteční žádný Vojkov Open, další akce jsou naplánovány na konec léta a podzim. Musíme si ale počkat na reálnou situaci. Mrzí nás to, ale snad se dočkáme, snad se zase brzy uvidíme na drahách. Situaci sledujeme, aktuální novinky samozřejmě dáme podle vývoje situace. Tak se držte a buďte v této podivné době obezřetní!

Termín konání Kmotr BC 2020 už je rozhodnut. Přijďte to také zkusit.

Další slyšení, již v roce 2020, už je jasné. Bude se konat na známém místě od pondělí 28. září do soboty 3. října 2020 na všem známém místě. Na detaily se podívejte TADY. Don Vito už naprosto všechno letos nechal na Majklovi. A ten rozhodl. Není tedy o čem...

Vojkov Open 2019 vyhrála Gabriela Malcová, co do roku ale Petr Miklík

Ve čtvrtek 5. prosince 2019 proběhl poslední turnaj Vojkov Open 2019. V něm vítězí překvapivě Gabriela Malcová, ale celorok vydřel Petr Miklík. Na detaily se podívejte ZDEDíky všem hráčkám a hráčům za účast v roce 2019 a doufejme, že se budeme potkávat i v roce 2020.

5. turnaj Vojkov Open pro Michala Poprockého a Zorku Machálkovou

Předposlední turnaj Vojkov Open 2019 se odehrál ve čtvrtek 21.11.2019. Vítězí v něm Michal Poprocký a v hráčské kategorii B Zorka Machálková. Podívejte se na výsledky TADY a určitě si přihlaste do posledního Mikulášské turnaje. Nebudete litovat, skutečně je o co hrát a co si na posledním turnaji Vojkov Open 2019 užít. Srdečně zveme všechny zájemce...

Vojkov Open 24.10.2019 odložen!

24. října byl na pořadu další Vojkov Open. Bohužel zasáhla "vyšší moc", tedy konkrétně nemoc. Protože by Vojkov Open neměl kdo vést, bylo nutné termín 24.10.2019 odložit. Konkrétně na 5. prosince 2019. Stávající obsazovačka zůstává tak, jak je, na listopadový Vojkov Open. Pokud by někdo nemohl, prosím o zprávu. Omlouvám se a děkuji za pochopení všem.

Ricky obhajuje pozici kmotra i pro rok 2019

Zdaleka nic jistého nebylo. Zájemců bylo plno, každý by chtěl "kmotrovat". Letos po tom šel především mlaďounký adept Dave Barack. Suverénní výkony po celý den, ale... Co bylo to "ale" a jak to dopadlo, se podívejte TADY v tomto článku. Gratulujeme staronovému Kmotrovi, jakož i všem oceněným. Bylo to hezké, dramatické, po stránce výkonů profesionální. Rozhodně se bylo na co koukat!

Čtvrtý letošní Vojkov Open vyhrál občasný návštěvník

Ve čtvrtek 19. září se na Vojkově odehrál 4. letošní turnaj. Přišly nějaké omluvy, ale účast byla tradičně celkem solidní. Podívejte se, jak to tam dopadlo a kdo se radoval ze svých výkonů a ocenění. Dnes vyhrál člověk, co si na Vojkov Open čas od času zajde. Ale nic proti tomu, jde o dobrého hráče a fajn člověka. Budiž mu přáno. TUDY se dostanete přímo na příslušný článek.

Majkl z pověření Dona Vita zahájil slyšení

V neděli 15. září 2019 to letos začalo. První slyšení z mnoha letošních. Úkolem Majkla je vybrat Kmotra pro další rok. Majkl je v takové situaci poprvé. Prý přinese nový pohled na celou akci a jak známo, jeho rozhodnutí jsou rychlá a samozřejmě správná. Slyšení budou probíhat denně do soboty 21. září. Závěrečný den přinese rozuzlení a jmenování nového Kmotra. Nebo snad ponechání toho starého i pro další rok? I když "starého" není příliš výstižné slovo. Nejméně do neděle vládne pověstný Ricky známý svým dravým stylem, rychlou rukou a bezodkladnými činy. Právě tohle mu mnozí zazlívají, ale možná také, že právě tohle mu zajistí další rok vládnutí. Uvidíme, co na to Majkl. Jaký je aktuální stav kvalifikačních pohovorů se může podívat přímo TUDY.

Mazání na Kmotr BC 2019

Mazání drah Donu Vitovi ani Majklovi zřejmě moc neříká. "Cože, chtějí se opravdu namazat? Na našem společném setkání? No tak dobře, ať se namažou, ale přede mne ať předstoupí v plné kondici. Jinak budu mazat já a to úplně jinde a jinak." Chvíli trvalo, než se vše podařilo objasnit, o co vlastně jde, i tak u mne převládá pocit, že Don Vito nepochopil, o co vlastně jde a jen díky své dobré náladě svolil, ať se to teda udělá... Takže pro všechny účastníky: mazací model je k vidění a ke stažení na stránce akce TADY na stránce akce.

Navíc Don Vito potvrdil i další zajímavé věci: každý účastník dostane poukázku na jídlo, kručící žaludky rád rozhodně nemá. A navíc - kdo by se chtěl v sobotu 21. září večer před rozhodujícím Finálovým dnem pobavit, má možnost volného vstupu na diskošku. Majkl to prosadil s cílem zábavy pro úspěšné před rozhodujícím finálovým dnem a poslední zábavy pro neúspěšné. "Lidi by se měli vždycky dobře bavit. Ať před svým úspěchem nebo svým koncem", vyslovil Majkl svůj názor. Don Vito na to jen nevýrazně pokývl hlavou. Zda to bylo na souhlas nebo vlivem jeho usnutí, to už nikdo neví.

Třetí turnaj vyhrává Petr Ivanciv, v "béčku" Anežka Lencová

3. turnaj se hrál 20.06.2019 na Vojkově na hauzu. Centrum jako obvykle výborně připraveno, sešlo se nás téměř třicet, i když bylo horko, uvnitř to šlo a čísla padala také velmi rozumná. Podívejte se na výsledky třetího turnaje TUDY.

Termíny Vojkov Open do konce roku

Turnajová série Vojkov Open 2019 má celkem 6 hracích dnů. Dosud byly známy termíny 1. pololetí, přidali jsme i zbývající termíny 2. pololetí, čímž je turnajový kalendář Vojkov Open 2019 kompletní. ZDE je termínový kalendář, přidejte si nová data do svých diářů.

Don Vito pracoval: KMOTR 2019 zahájen!

Tak jsme se dočkali. Dosavadní kmotr Ricky je tedy řádný divoch, tvrdý, nekompromisní, sebestředný, ale... možná bohužel, i úspěšný. Není té tvrdosti ale přece jenom dost? Nebo si Don Vito plní jen svou formální povinnost a vyhlásil pohovory pro kmotra nového? To všechno se dozvíme v září. Nahlédněte v menu na příslušnou stránku a rozmyslete se, jak s tím naložíte. Může to být každého úspěch, ale také velký zármutek. A asi nikdo nevypravuje rád na poslední cestu kohokoliv z vlastní rodiny. Zvažte to. Nic jiného se poradit nedá. Letošek organizuje Majkl.

Třetí Vojkov Open bude 20. června 2019

Třetí turnaj Vojkov Open 2019 bude na pořadu ve čtvrtek 20. června 2019. Čekají na nás stejně jako minule drobné, větší, i největší odměny za dosažený počet strajků ze sebou a samozřejmě i ceny pro nejlepší. Informace o červnovém turnaji včetně možnosti registrace do turnaje: TUDY. V obsazovačce jsou ještě nějaká volná místečka, nechť tedy zájemci nezaváhají. Srdečně zveme všechny. 

Květen byl znovu pro Vladimíra Mervu

Druhý turnaj Vojkov Open 2019 se odehrál ve čtvrtek 30.05.2019 za účasti 25 hráček a hráčů. Klání proběhlo na mazacím modelu Ladies and Seniors. Vladimír Merva získává double a je tedy od začátku turnaje zatím neporažen. Najde se zdatný soupeř v červnu? Hráčskou kategorii B ovládl rovněž stejně jako v 1. turnaji Jaroslav Běhal. Nahlédněte na výsledky, komentář, fotky z akce. Přímo na článek TUDYDěkujeme všem hráčům, jakož i bezchybně šlapajícímu centru. 

Březnový turnaj Vojkov Open vyhrává Vladimír Merva

Ve čtvrtek 21.03.2019 se odehrál první turnaj Vojkov Open v roce 2019. Vítězi se stali Vladimír Merva a v "béčku" Jaroslav Běhal. Podívejte se, jak to tam vlastně dopadlo. Přímo na článek TUDY.

Vojkov Open pokračuje i v roce 2019

V roce 2019 bychom na Vojkově měli odehrát cca 6 turnajů Vojkov Open. Hrát bychom měli opět o čtvrtcích. První z nich je naplánován na 21. března, druhý pak na 30. května 2019. Další termíny budeme přidávat. Podívejte se na stránky tohoto turnaje ZDE. Budeme rádi, když přijdete... Vojkov Open, turnaj, který začal v roce 2018 a pro docela dost hráčů byl celkem přitažlivý. Jistý problém byl snad jen v tom, že čtvrtky, což byly hrací dny, se čas od času potkávaly s jinými bowlingovými akcemi. Vojkov Open si nečiní žádná práva na přednost, či jakékoliv jiné výhody. Je to turnaj, který se snaží připravit pro účastníky něco, co jinde není a smyslem je sejít se, zahrát si, pobavit se. A tak se Vojkov Open v určité změněné podobě oproti roku 2018 uskuteční i letos. Nahlédněte tedy na stránku tohoto turnaje a podívejte se na aktuální stav, termíny, Propozice a ostatní věci. Uvidíte sami, jestli se vám sem bude chtít. Vloni zde byly typické obložené chlebíčky pro každého účastníka, letos je to zas trochu něco jiného... No, přijďte a uvidíte sami. Čím začít na těchto nových stránkách, jež mají za úkol postupně kompletně nahradit původní stránky www.way4u.cz? Těžko říci, snad abyste se tu cítili dobře a získávali informace, jež vás zajímají. Tak pojďme na to, po staru se žít prostě nedá...