Aktuální krátké informace
... o našich akcích a dění kolem

Čtvrtý letošní Vojkov Open vyhrál občasný návštěvník

Ve čtvrtek 19. září se na Vojkově odehrál 4. letošní turnaj. Přišly nějaké omluvy, ale účast byla tradičně celkem solidní. Podívejte se, jak to tam dopadlo a kdo se radoval ze svých výkonů a ocenění. Dnes vyhrál člověk, co si na Vojkov Open čas od času zajde. Ale nic proti tomu, jde o dobrého hráče a fajn člověka. Budiž mu přáno. TUDY se dostanete přímo na příslušný článek.

Majkl z pověření Dona Vita zahájil slyšení

V neděli 15. září 2019 to letos začalo. První slyšení z mnoha letošních. Úkolem Majkla je vybrat Kmotra pro další rok. Majkl je v takové situaci poprvé. Prý přinese nový pohled na celou akci a jak známo, jeho rozhodnutí jsou rychlá a samozřejmě správná. Slyšení budou probíhat denně do soboty 21. září. Závěrečný den přinese rozuzlení a jmenování nového Kmotra. Nebo snad ponechání toho starého i pro další rok? I když "starého" není příliš výstižné slovo. Nejméně do neděle vládne pověstný Ricky známý svým dravým stylem, rychlou rukou a bezodkladnými činy. Právě tohle mu mnozí zazlívají, ale možná také, že právě tohle mu zajistí další rok vládnutí. Uvidíme, co na to Majkl. Jaký je aktuální stav kvalifikačních pohovorů se může podívat přímo TUDY.

Mazání na Kmotr BC 2019

Mazání drah Donu Vitovi ani Majklovi zřejmě moc neříká. "Cože, chtějí se opravdu namazat? Na našem společném setkání? No tak dobře, ať se namažou, ale přede mne ať předstoupí v plné kondici. Jinak budu mazat já a to úplně jinde a jinak." Chvíli trvalo, než se vše podařilo objasnit, o co vlastně jde, i tak u mne převládá pocit, že Don Vito nepochopil, o co vlastně jde a jen díky své dobré náladě svolil, ať se to teda udělá... Takže pro všechny účastníky: mazací model je k vidění a ke stažení na stránce akce TADY na stránce akce.

Navíc Don Vito potvrdil i další zajímavé věci: každý účastník dostane poukázku na jídlo, kručící žaludky rád rozhodně nemá. A navíc - kdo by se chtěl v sobotu 21. září večer před rozhodujícím Finálovým dnem pobavit, má možnost volného vstupu na diskošku. Majkl to prosadil s cílem zábavy pro úspěšné před rozhodujícím finálovým dnem a poslední zábavy pro neúspěšné. "Lidi by se měli vždycky dobře bavit. Ať před svým úspěchem nebo svým koncem", vyslovil Majkl svůj názor. Don Vito na to jen nevýrazně pokývl hlavou. Zda to bylo na souhlas nebo vlivem jeho usnutí, to už nikdo neví.

Třetí turnaj vyhrává Petr Ivanciv, v "béčku" Anežka Lencová

3. turnaj se hrál 20.06.2019 na Vojkově na hauzu. Centrum jako obvykle výborně připraveno, sešlo se nás téměř třicet, i když bylo horko, uvnitř to šlo a čísla padala také velmi rozumná. Podívejte se na výsledky třetího turnaje TUDY.

Termíny Vojkov Open do konce roku

Turnajová série Vojkov Open 2019 má celkem 6 hracích dnů. Dosud byly známy termíny 1. pololetí, přidali jsme i zbývající termíny 2. pololetí, čímž je turnajový kalendář Vojkov Open 2019 kompletní. ZDE je termínový kalendář, přidejte si nová data do svých diářů.

Don Vito pracoval: KMOTR 2019 zahájen!

Tak jsme se dočkali. Dosavadní kmotr Ricky je tedy řádný divoch, tvrdý, nekompromisní, sebestředný, ale... možná bohužel, i úspěšný. Není té tvrdosti ale přece jenom dost? Nebo si Don Vito plní jen svou formální povinnost a vyhlásil pohovory pro kmotra nového? To všechno se dozvíme v září. Nahlédněte v menu na příslušnou stránku a rozmyslete se, jak s tím naložíte. Může to být každého úspěch, ale také velký zármutek. A asi nikdo nevypravuje rád na poslední cestu kohokoliv z vlastní rodiny. Zvažte to. Nic jiného se poradit nedá. Letošek organizuje Majkl.

Třetí Vojkov Open bude 20. června 2019

Třetí turnaj Vojkov Open 2019 bude na pořadu ve čtvrtek 20. června 2019. Čekají na nás stejně jako minule drobné, větší, i největší odměny za dosažený počet strajků ze sebou a samozřejmě i ceny pro nejlepší. Informace o červnovém turnaji včetně možnosti registrace do turnaje: TUDY. V obsazovačce jsou ještě nějaká volná místečka, nechť tedy zájemci nezaváhají. Srdečně zveme všechny. 

Květen byl znovu pro Vladimíra Mervu

Druhý turnaj Vojkov Open 2019 se odehrál ve čtvrtek 30.05.2019 za účasti 25 hráček a hráčů. Klání proběhlo na mazacím modelu Ladies and Seniors. Vladimír Merva získává double a je tedy od začátku turnaje zatím neporažen. Najde se zdatný soupeř v červnu? Hráčskou kategorii B ovládl rovněž stejně jako v 1. turnaji Jaroslav Běhal. Nahlédněte na výsledky, komentář, fotky z akce. Přímo na článek TUDYDěkujeme všem hráčům, jakož i bezchybně šlapajícímu centru. 

Březnový turnaj Vojkov Open vyhrává Vladimír Merva

Ve čtvrtek 21.03.2019 se odehrál první turnaj Vojkov Open v roce 2019. Vítězi se stali Vladimír Merva a v "béčku" Jaroslav Běhal. Podívejte se, jak to tam vlastně dopadlo. Přímo na článek TUDY.

Vojkov Open pokračuje i v roce 2019

V roce 2019 bychom na Vojkově měli odehrát cca 6 turnajů Vojkov Open. Hrát bychom měli opět o čtvrtcích. První z nich je naplánován na 21. března, druhý pak na 30. května 2019. Další termíny budeme přidávat. Podívejte se na stránky tohoto turnaje ZDE. Budeme rádi, když přijdete... Vojkov Open, turnaj, který začal v roce 2018 a pro docela dost hráčů byl celkem přitažlivý. Jistý problém byl snad jen v tom, že čtvrtky, což byly hrací dny, se čas od času potkávaly s jinými bowlingovými akcemi. Vojkov Open si nečiní žádná práva na přednost, či jakékoliv jiné výhody. Je to turnaj, který se snaží připravit pro účastníky něco, co jinde není a smyslem je sejít se, zahrát si, pobavit se. A tak se Vojkov Open v určité změněné podobě oproti roku 2018 uskuteční i letos. Nahlédněte tedy na stránku tohoto turnaje a podívejte se na aktuální stav, termíny, Propozice a ostatní věci. Uvidíte sami, jestli se vám sem bude chtít. Vloni zde byly typické obložené chlebíčky pro každého účastníka, letos je to zas trochu něco jiného... No, přijďte a uvidíte sami. Čím začít na těchto nových stránkách, jež mají za úkol postupně kompletně nahradit původní stránky www.way4u.cz? Těžko říci, snad abyste se tu cítili dobře a získávali informace, jež vás zajímají. Tak pojďme na to, po staru se žít prostě nedá...